AK Parti Sözcüsü Çelik’ten Kızılcahamam kampı açıklaması

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Kızılcahamam’da AK Parti 30. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda açıklamalarda bulundu. Çelik, “Dış politika ve iç güvenlik konuları ele alınıyor. Ekonomiye ilişkin kapsamlı bir değerlendirme yapılacak” dedi. Seçim güvenliği tartışması ile ilgili konuşan Çelik, “Belli bir temele dayanmayan iddialar ortaya atılıyor. Kaybedecekleri seçime bir bahane uydurmaya çalışıyorlar” diye konuştu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Kızılcahamam ilçesinde gerçekleştirilen AK Parti 30. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Ömer Çelik, “Dış politika ve iç güvenlik konuları ele alınıyor. Ekonomiye ilişkin kapsamlı bir değerlendirme yapılacak” diye konuştu.

Seçim güvenliği tartışması ile ilgili konuşan Çelik, “Belli bir temele dayanmayan iddialar ortaya atılıyor. Kaybedecekleri seçime bir bahane uydurmaya çalışıyorlar” şeklinde konuştu.

Ömer Çelik, “Cumhur İttifakı’nın adayı kimdir diye soruyordur. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Onların yapması gereken de kamuoyunun önüne çıkıp adaylarını ilan etmeleridir” dedi.

Instagram Hesabımızı Takip Edin.

Hakkında Murat Güner

Kontrol et

İYİ Parti ve Saadet Partisi’nden kongre kararı

6’lı masanın iki ortağı; İYİ Parti ve Saadet Partisi, Genel İdare Kurulları’nı topladı. İki parti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.