Antalya’daki caz festivalinde Imany konseri

Antalya'daki caz festivalinde Imany konseri

Caz müziğin ünlü isimlerini sanatseverlerle buluşturan Antalya Akra Caz Festivali, ikinci gününde Imany konseriyle sürdü. Fransız soul divası Imany, cover şarkılardan oluşan ‘Voodoo Cello’ ile izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Antalya’da bu yıl 5’incisi düzenlenen Akra Caz Festivali, ikinci gününde soul divası Imany’i ağırladı. İlk albümü ‘Shape of a Broken Heart’ ile üç ülkede platin plak ödülü kazanıp geniş bir hayran kitlesi edinen sanatçıya konserinde, 7 çellist eşlik etti.
Imany konseri öncesinde ise Akra Caz Band’ın konseri sanatsevere unutulmaz anlar yaşattı.
Sanatseverlerin büyük ilgi gösterdiği Imany, “Küçük bir kızken hayalini kurduğum tek şey şarkıcı olmaktı. Bunu gerçekleştirmek için gece gündüz çalıştım. Sonra ilk albümümü çıkardım ve o albümdeki ‘You Will Never Know’ parçası beni Türkiye ile buluşturdu. Türk seyircisi ile birbirimizi çok sevdik” dedi.
Imany, konserin sonunda seyircilerin hep bir ağızdan eşlik ettiği ‘You Will Never Know’ ve ‘Don’t Be So Shy’ hitlerini seslendirerek, “Çok yakında tekrar görüşeceğiz” diyerek seyircilere veda etti.
İşte Antalya’daki Imany konserinden yansıyanlar…

Deşifre Haber

Hakkında Murat Güner

Kontrol et

Çocuklar için ‘Fındıkkıran’

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Şehir Tiyatroları E.T.A. Hoffman’ın yazdığı, Dilşad Çelebi’nin uyarladığı, Lerzan Pamir’in yönettiği Fındıkkıran adlı çocuk oyununu seyirciyle buluşturuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir