İSKİ’de görev değişimi

İSKİ'de görev değişimi

İSKİ Genel Müdürü Raif Mermutlu, 8 Ağustos’ta emeklilik nedeniyle görevinden ayrılacak. İBB’den yapılan açıklamada, İSKİ Genel Müdürlüğü’ne, genel müdür yardımcısı Şafak Başa’nın vekaleten görevlendirildiği belirtildi.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi’nde (İSKİ) genel müdür değişimi olacağı açıklandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden (İBB) yapılan yazılı açıklamada, Raif Mermutlu’nun 8 Ağustos’ta emekli olacağı belirtilerek, genel müdür yardımcısı Dr. Şafak Başa’nın vekaleten görevlendirildiği belirtildi.

Açıklamada, “Sayın Mermutlu’ya kurumumuza, İBB ailesine ve İstanbullulara verdiği değerli hizmetler için çok teşekkür ediyor, emeklilik hayatında da sağlık ve mutluluklar diliyoruz” denildi.

ŞAFAK BAŞA KİMDİR?

Açıklamada İSKİ Genel Müdürlüğü’ne vekalet edecek Dr. Şafak Başa’nın özgeçmişine de yer verildi.

Şafak BaşaAçıklamada, 4,5 yıl Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürlüğü yapan Başa’nın, 9 Ağustos 2019 tarihinde İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından İSKİ Genel Müdür Yardımcısı olarak atandığı bildirildi.

Başa’nın 2021 yılı Temmuz ayında İSKİ İdari ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevinde, bilgi işlem, abone hizmetleri ve şebekelerden sorumlu olduğu bildirildi. Başa’nın aynı zamanda İSKİ Yönetim Kurulu Üyesi olduğu da belirtildi.Instagram Hesabımızı Takip Edin.

Hakkında Murat Güner

Kontrol et

Microsoft’tan dev anket: Patronlar evden çalışmanın verimli olduğunu düşünmüyor

Microsoft tarafından yapılan yeni bir anketi patronların ve çalışanların evden çalışırken verimlilik konusunda aynı fikirde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.