Örümcek Adam’ın 60. yılında Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok yeniden gösteriliyor

Örümcek Adam'ın 60. yılında Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok yeniden gösteriliyor

Örümcek Adam serisinin sevilen Spider Man’leri Tom Holland, Tobey Maguire ve Andrew Garfield’ın birlikte yer aldığı videoyla 60. yıla özel olarak Eve Dönüş Yok’un (No Way Home) bir versiyonunun yayınlanacağı duyuruldu.

Sevilen Marvel karakteri Örümcek Adam‘ın hayranları için, karakterin yaratılmasını 60. yılına özel yeniden gösterim planlandı. Geçtiğimiz aylarda gösterime giren ve büyük ilgi gören Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok (Spider Man: No Way Home) filmi, ‘The More Fun Stuff’ adlı yeni bir versiyonla gösterilecek. Yeniden gösterim haberi, serinin sevilen Spider-Man’leri Tom Holland, Tobey Maguire ve Andrew Garfield‘ın birlikte yer aldığı videoyla duyuruldu. Üç Spider-Man’in bir araya geldiği görüntüler, Spider-Man: No Way Home adlı resmi Twitter hesabından paylaşıldı.

Oldukça eğlenceli bir videoya imza atan ve tek tek “Ben Örümcek Adam’ım” diye giriş yaparak birbirleriyle şakalaşmaktan çekinmeyen üçlü, Spider-Man: No Way Home – The More Fun Stuff’ın da duyurusunu yaptı.

Yeni versiyonun vizyon tarihi şimdilik yalnızca ABD ve Kanada için 2 Eylül olarak belirlendi. Ancak diğer ülkelerdeki vizyon tarihi için yakında duyuru yapılacağı belirtildi.

SPIDER MAN: NO WAY HOME’UN FRAGMANI

Deşifre Haber

Hakkında Murat Güner

Kontrol et

Arka Sokaklar Dizisi 18. Sezonuyla Geri Dönüyor

Arka Sokaklar 18. Sezon: Duygusal Anlar ve Yeni Başlangıçlar Uzun bir bekleyişin ardından, Türkiye’nin sevilen …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir