SON DAKİKA HABERİ: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı ile görüştü

SON DAKİKA HABERİ: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı ile görüştü

SON DAKİKA HABERİ: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ile Kurban Bayramı tebriği dolayısıyla bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Bayram günlerinin Filistin, bölge ülkeleri ve İslam alemi için barış, huzur ve sağlık getirmesini diledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan Filistin Devlet Başkanı Abbas ile Kurban Bayramı tebriği dolayısıyla telefonda görüştü.

Görüşmede, Türkiye-Filistin ilişkileri ve bölgesel konular da ele alındı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, mübarek bayram günlerinin Filistin, bölge ülkeleri ve tüm İslam alemi için hayırlara vesile olması, barış, huzur ve sağlık getirmesi temennisinde bulundu.

Filistinliler arası birlik ve dayanışmanın önemine dikkati çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, diğer hususlarda olduğu gibi bu konuda da her türlü desteğe hazır olduğunu kaydetti.Instagram Hesabımızı Takip Edin.

Hakkında Murat Güner

Kontrol et

İYİ Partili Ümit Özlale aday açıklaması: ‘Tayyip Erdoğan kaybedecek, kazanacak adayı bulmalıyız’

Millet İttifakı’nın “iyi kötü bir aday belirleyeceğini” söyleyen Ümit Özlale, “Aday tüm partiler tarafından onaylanırsa bizim birinci tercihimiz de üçüncü tercihimiz de olsa adayın arkasında dururuz. İYİ Parti o masadan kalkmaz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir