Oyuncu Zeynep Koçak, Güllü’yü Anımsatan Görünümüyle Sosyal Medyada Gündemde

Oyuncu Zeynep Koçak, Son Halini Güllü’ye Benzetenleri Eğlendirdi

Türk oyuncu Zeynep Koçak, son halini ünlü şarkıcı Güllü‘ye benzetenleri eğlenceli bir şekilde tiye aldı. Koçak, Ağustos ayında yaptığı kilo aldıktan sonra paylaştığı fotoğraf nedeniyle bu benzetmeye maruz kaldı. Yapılan yorumlara cevap veren oyuncu, espri yaparak dikkat çekti.

Kıvanç Talu İddialarına Gönderme

Zeynep Koçak, kilo aldığı haliyle Güllü’ye benzeten yorumlara karşı ilginç bir cevap verdi. Oyuncu, oyuncu Kıvanç Talu’nun yakın çevresini dolandırarak Portekiz’e kaçtığı iddiasına gönderme yaparak şunları söyledi: “100 milyon TL dolandırıp Portekiz’e kaçmak istemiştim, Güllü gibi davranıp.”

Zeynep Koçak, estetiğe karşı olmadığını ve dış görünüşle ilgili değişiklikler yapabileceğini belirtirken, bu tür yorumlara esprili bir şekilde karşılık verdi. Koçak’ın esprili ve samimi tutumu sosyal medyada gülüşmelere neden oldu.

Türk televizyon izleyicileri Zeynep Koçak’ı “Çok Güzel Hareketler Bunlar” gibi programlardan tanımaktadır, ve oyuncunun sosyal medya paylaşımları sık sık gündeme gelmektedir. Güllü benzetmesine verdiği bu esprili cevap ise takipçileri tarafından olumlu bir şekilde karşılandı.

Hakkında Damla Güler

Kontrol et

Hazal Kaya’dan yeni imaj (Ünlülerin değişimi)

Oyuncu Hazal Kaya radika bir kararla saçlarını kısacık kestirdi. Yeni görünümüyle adeta başka birine dönüşen …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir