Threads gönderileri Facebook’ta görülmeye başlandı

Threads gönderileri Facebook'ta görülmeye başlandı

X yani eski adıyla Twitter’a rakip olarak çıkan Threads, Instagram’ın ardından gönderilerini Facebook üzerinde de göstermeye başladı. Öte yandan platformun ücretsiz gönderi düzenleme özelliğini kullanıma sunmaya hazırlandığı kaydedildi.

Meta, Threads platformuna aktif kullanıcı sayısını artırmak için yeni özellikler eklerken, son hamlesi Facebook’ta Threads gönderilerini göstermek oldu.

Meta, son 24 saat içinde birçok kullanıcının Facebook üzerinde “Sizin İçin Threads’te” adlı yeni bir karusel gördüğünü bildirdi.

INSTAGRAM’DA DA GÖRÜLDÜ

Meta, benzer bir özelliği Instagram kullanıcılarına Ağustos ayında göstermeye başladı, ancak şirket bu hamlenin Threads’in etkileşimini artırıp artırmadığını şimdiye kadar açıklamadı.

GÖNDERİ DÜZENLEME ÖZELLİĞİ YAYINLANDI

Ayrıca Threads,  ücretsiz bir düzenleme seçeneği, hesaplar arasında kolayca geçiş yapma ve Trendler özelliğini kullanıma sunmaya hazırlanıyor.

Meta’nın baş ürün sorumlusu Michel Protti, Threads için Aralık ayına kadar Instagram hesabını silmeden ayrı olarak Threads hesabını silme özelliğini çıkarmayı hedefliyor. Şu anda Threads hesabınızı sadece devre dışı bırakabilirsiniz.

Hakkında Murat Güner

Kontrol et

OpenAI’ın yeni teknolojisi: Voice Engine

ChatGPT üreticsi OpenAI yeni teknolojisi Voice Engine tanıttı. Ses klonlama yapay zeka modeli’nin sadece 15 …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir